Menštruácia ešte neprišla, ako ju vyvolať?

adusik12457
20. aug 2019

Baby je tu niektorá ktorej musel dr pichnuť inekciu aby sa jej spustila menštruacia.? Pýtam sa preto lebo mám dostať vo štvrtok ale ani nešpiním ako inokedy .. Vďaka za odpoveđ a ešte niečo môže pichnúť aj na cystu inekciu aby praskla?

aliii3
20. aug 2019

@adusik12457 ja si myslim, ze cysta len tak nepraskne, cysta sa bud vybera alebo sa sleduje, s tou vyvolavackou neviem, to skor zavolaj na gyn

adusik12457
autor
20. aug 2019

@aliii3 aha poçkam do piatka a uvidím

veronikaszabova
20. aug 2019

@aliii3 cysta aj sama praskne.

miiceencoovaa
20. aug 2019

@adusik12457 ahoj, mne mešká menstruacia už 80 dni 🤷‍♀️ Dnes sa idem pýtať dr že či už treba injekciu alebo čo...lenže ja som po porode (8 mesiacov ale), takze preto čakám do tých 3 mesiacov, či príde alebo nie lebo po porode mi prišla asi po mesiaci, potom 2 mesiace nič a teraz mešká už 3. mesiac zas..

renirv
20. aug 2019

Nemusis sa este plasit s vyvolavackou dobre, ved mas dostat az vo stvrtok a je utorok. Plus si nemyslim, ze by ti hned pichali vyvolavacku, najprv sa caka ci nepride sama 🙂

aliii3
20. aug 2019

@veronikaszabova aha, tak to je super, som o nieco mudrejsia, ale potom to asi krvaca nie?
@adusik12457 pockaj a uvidis, no ja by som im aspon zavolala.

veronikaszabova
20. aug 2019

@aliii3 vacsinou praskne pri menzese

aliii3
20. aug 2019

@veronikaszabova tak to ani nemusime vediet, ze nejaku mame :O

veronikaszabova
20. aug 2019

@aliii3 mne na cystu prisiel gynekolog, ked som k nemu prisla s bolestami podbruska.

aliii3
20. aug 2019

@veronikaszabova no mna tiez dost bolieva, ale o cyste mi nikdy nic nepovedal, to ta bolelo mimo cyklu? normalne som sa vystrasila, ked na to nemusi ani prist ani vidiet :O

veronikaszabova
20. aug 2019

@aliii3 ver, ze by si na to prisla - bolest mimo cyklu

elementissa
20. aug 2019

@aliii3 ja som mala asi 8 malých cyst v ľavom vaječníku (to už bolo pár rokov dozadu) a vôbec som o nich nevedela. Len som mala velmi nepravidelnú menštruáciu, tak som s tým zašla na prehliadku a ze aha, polycysticky vaječník. Nič som na to neuzivala, žila som rovnako ako dovtedy, cysty sa samé vstrebali. Mne vysvetľoval doktor, že cysty sú normálne a každý ich ma. Len kým nebolia a nerobia problémy, tak o nich nevie. Tie bolestivé sú horšie, ale môžu samé prasknúť. Najhorší je ten typ, ktoré sú viacvrstvove, zamotane, niekedy aj okolo vaječníka. S tými treba ísť na operáciu. Keď ti nič nie je, nerieš

misiatko14
20. aug 2019

@adusik12457 mne pichal po 20 dnoch meskania, povedal mi, ze dalsia pride do 10 dni no ani ta neprisla tak som tam isla znova asi po 14 dnoch a nato mi povedal, ze treba len cakat. Nakolko sa snazime, bolo to dost na nervy ale potom prisli a uz je zase vsetko v poriadku. Pravdepodobne to sposobila dovolenka v exotike (casovy posun a tak) aj ked som tomu neverila, ze to moze sposobit ale asi ano

adusik12457
autor
20. aug 2019

@misiatko14 aha no ja uvidím či dostanem testy sú negativnę ja vetčinou pred ms špiním tak uvidim zajtra mne to môže robiť aj tá cysta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre