Čo znamená bolesť "tam dole zvonku" v 25 tt?

Zodpovedané
26. aug 2022

Dobrý deň,

prosím vás, som v 25+5 tt a dneska pociťujem dole takú zvláštnu bolesť, ako keby svalovicu alebo také niečo. Taký zvláštny tlak alebo ako to nazvať. Tak vyššie pri klitorise ako keby ale po bokoch. 🤔 Ešte doplním, že to cítim iba keď chodím. Keď sedím alebo ležím tak necítim nič.

Je to ok?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

pribúdajúcim týždňom gravidity budú tiež pribúdať zvláštne pocity/obtiaže.

Myslím si, že aktuálne popisovaný dyskomfort je prirodzený.

Odsledujte si to. Ak by sa ťažkosti stupňovali, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník