Čo znamenajú moje bolesti, ak sú ovulačné a tehotenské testy negatívne?

Zodpovedané
21. júl 2022

Dobrý deň,

mám 19. dc a už 5 dní mám bolesti ako pri ovulácii a tak zvláštne nafúknuté brucho. Zdá sa mi to neskoro a dosť dlho, v prípade ak by to bola ovulácia. Snažíme sa o bábätko, nie intenzívne a v norme, tak sa bojím, že by tam dole niečo mohlo byť nie v poriadku. Ku gynekológovi viem ísť až na budúci týždeň. Testy na ovuláciu a tehotenstvo negatívne.

Čo by to mohlo byť?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ovulácia sa mohla aj posunúť. Tým, že folikul nepraskol, rástol ďalej, Vy môžete pociťovať diskomfort a testy na ovuláciu sú negatívne. S najväčšou pravdepodobnosťou ovulácia ešte len prebehne.

Ak by sa bolesti stupňovali, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník