Je potrebné ísť na výter, ak som mala po styku mierne rezanie pri močení?

Zodpovedané
16. máj 2022

Dobrý deň,

cca pred 3 týždňami som deň po styku pociťovala pálenie a mierne rezanie pri močení. Prešlo po to 2 dňoch. Kultivácia bola negatívna. Od vtedy som styk nemala ale stále pociťujem diskomfort v trubici, pálenie a rezanie, nie pri močení.

Je potrebné ísť ešte na výter z trubice k urológovi, ak bol moč negatívny aj kultivácie negat.?

Ďakujem.

Dobrý deň,

pôjde pravdepodobne o uretritídu.

Pomôžete si predovšetkým tým, že budete veľa veľa piť. Zároveň by som doporučila skúsiť brusnice - MEGA BRUSINKY 500mg NATUREVIA Cran-Max (Bio-Shield) 2x denne.

Ak by ťažkosti nepominuli, tak skúste skonzultovať urológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník