Je šanca podstúpiť umelé oplodnenie po sterilizácii?

Zodpovedané
6. sep 2022

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, som po sterilizácii podriadení vaječníkov ale teraz sme sa rozhodli mať ešte jedno dieťa. Predtým som nemala problém otehotnieť...

Je reálna šanca podstúpiť umelé oplodnenie a zostať tehotná?

Čo to všetko obnáša, prosím vás?

Ďakujem.

Dobrý deň,

áno, jedinou možnosťou je u Vás umelé oplodnenie, pokiaľ by ste chceli ďalšie dieťatko.

Je reálna šanca, že sa zadarí, keďže ako píšete, pred tým problém nebol.

Obnáša to v prvom rade konzultáciu v CAR, kde Vám následne navrhnú postup.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník