Je v poriadku, že mám stále pocit ako keby som mala dostať menštruáciu?

Zodpovedané
11. aug 2022

Dobrý deň,

dnes mi menštruácia mešká 2 dni, ale pozitívne testy mám už asi 5 dní. hCG mi pravdepodobne stúpa, keďže som si robila digitálny Clearblue, ktorý už ukazuje 3+.

Je v poriadku, že mám stále pocit ako keby som mala dostať menštruáciu?

Dnes ma trošku pobolievajú kríže. Chrbát pod lopatkami ma už bolí tretí deň. Prsia mám občas veľmi jemné citlivé, nič hrozné.

Myslíte si, že je všetko v poriadku?

Nemám nejaké extra príznaky tehotenstva. Podľa poslednej menštruácie by som mala byť v 5 tt (4+5).

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, absolútne prirodzené. Maternica reaguje na uhniezďovanie embrya, preto to pobolievanie podbrušia.

Držte sa!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník