Čiarka na teste slabne

saskia222
7. nov 2021

Ahojte, robila som si test ked mi menstruacia meskala 2 dni, pozitivny. Clearblue ukazoval 2-3 tt.
Priznaky som uz mala, no pobolieva ma stale brucho, nie velmi ale jemne, dnes som mala zly pocit tak som urobila druhy test. Cize tak 5 dni od prveho. Ciarka je slabsia a Clearblue ukazuje 1-2 tt. Nebol to vsak ranny moc ako predtym, ale poobedny.
Viem co to asi znamena ale chcem sa opytat ci ste mali nieco take a skoncilo to nakoniec stastne?

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saskia222
autor
7. nov 2021

@majamat dnes mi ukazuje 5+1 tt. Moze to byt este ok???

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saskia222
autor
7. nov 2021

@majamat prvy test som robila 1.11 a dnes druhy 7.11

janai1
7. nov 2021

@saskia222 a čo ti ukazuje 5+1?

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ki_ki2
7. nov 2021

Nemyslím si že by ti clearblue ukazoval kvôli poobednemu moču z 2-3 na 1-2 ..
Máš foto obyčajných testov ? Použila si rovnakú značku? :/

saskia222
autor
7. nov 2021

@ki_ki2 pouzila som rovnake :( ee, nemam foto, ale je evidentne slabsia…

saskia222
autor
7. nov 2021

@janai1 podla poslednej ms.

waity888
7. nov 2021

@saskia222 zažila som to a jednalo sa o biochemické tehotenstvo bohužiaľ. Ale onedlho sa podarilo a už som v 27 týždni takže netreba zúfať, držím palce 😊

ki_ki2
7. nov 2021

@saskia222 fu tak to nevyzerá dobre , možno biochemko .. uvidíš nasledujúce dni . Tieto prvé týždne sú neobplyvnitelne , tu hrá rolu len príroda 😏 držím palce aby to tak ale nebolo ❤️ daj vedieť

saskia222
autor
7. nov 2021

@waity888 a rozkrvacala si sa potom ako si mala to biochem? Blahozelam k 27 tt 🙂 !

waity888
7. nov 2021

@saskia222 áno, menštruácia prišla s oneskorením ale o dosť silnejšia ešte ako obvykle. Ale ako som písala,netreba zúfať lebo toto sa proste stane a hneď na to sa to môže podariť a bude to úplne v poriadku ❤️😊

saskia222
autor
7. nov 2021

@waity888 idem zajtra na usg tak uvidime …

matus7030
7. nov 2021

@saskia222 mne sa to stalo. Bohužiaľ už 4x a bolo to vždy biochemické. Ale ako píšu baby vyššie, mnohým sa to hneď potom podarí, tak hlavu hore!

saskia222
autor
8. nov 2021

Horny test je vcerajsi poobedny a dolny je dnesny ranny. Co myslite?

alexandra2468
8. nov 2021

@saskia222 ak uz pred 5-6 dnami si mala pozitivny test, tak dnesny ranny uz mal byt podstatne silnejsi.

Ale chcem dufat, ze je na to nejake vysvetlenie lepsie a vsetko bude v poriadku.

matus7030
8. nov 2021

@saskia222 pri tejto čiarke rannej je iste, že más zvyšene Hcg. Utekaj na krv k dr a hned zistite ako to je. Drzim palce

saskia222
autor
8. nov 2021

Dakujem zeny, dam vediet❤️

zafir01
8. nov 2021

@saskia222 mne pri všetkých piatich tehotenstvach veľmi slabo stúpao hcg. Presne aj po týždni som nejaká úplne silné koľajnice. A vždy to bolo ok . Podla fotky ti test zosilnel, takže netreba stresovať. Prve 2 týždne po vynechani menzesu je koli tomuto blbé testovať, lebo je to zbytočné dosť stresujúce

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saskia222
autor
8. nov 2021

@majamat dakujem❤️ Budem pisat!

kvetinka1797
8. nov 2021

@saskia222 mne silneli ciarky na testoch straaasne pomaly, robila som si starosti tak ako ty no a pritom je vsetko v poriadku 🙏🙂 uz som 37tt a cakam uz len kedy sa vypyta na svet 😁

saskia222
autor
8. nov 2021

@kvetinka1797 bodaj by to aj u nas bolo tak, blahozelaam k drobcovi! 🙂

saskia222
autor
8. nov 2021

@zafir01 mne pri prvej malej tiez stupalo pomaly ale ciarky silneli viac ako teraz. No uvidime 🙂

saskia222
autor
8. nov 2021

Tak podla usg tam nieco je, vraj to vyzera dobre ale mensi tyzden ako podla poslednej ms. Zajtra idem na hcg tak uvidime.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saskia222
autor
8. nov 2021

@majamat dr povedala ze to vyzera na 4.ty max zaciatok 5tt ze je skoro povedat. Ale mala som den pred MS a v den MS drobne spinenie asi implantacne, vraj to je dobre. Zajtra HCG a USG o tyzden. Ostava mi iba cakat.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saskia222
autor
10. nov 2021

@majamat no vyzera to katastrofalne :( …. V pondelok vecer som zacala spinit, menstruacne bolesti, v utorok som bola opatovne na usg a hcg. Na usg stale zvysena sliznica, hcg 180, vacok nevideli. Poslali ma domov ze mam prist zajtra znova na hcg a usg. Odvtedy cely cas spinim a mam menstruacne bolesti…. Uprimne, bojim sa ze je to mimomaternicove a ze budem musiet ist do nemocnice a nechat 11 mesacnu doma bezo mna… kedze cerstva krv zo mna vobec nejde…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre