11 dní mi mešká menštruácia. Som tehotná?

michaela2802
13. júl 2023

Ahojte 11 dní mi mešká menštruácia, prikladam fotku testu, ktorý som si robila včera, dnes som si robila clearblue a nič. Čo myslíte? Mala som pravdepodobne posunutú ovuláciu.

drm21
13. júl 2023

@michaela2802 ako už fakt vážne????

michaela2802
autor
13. júl 2023
athena27
13. júl 2023

@michaela2802 ja na tom teste vidím druhú slabú čiarku. Tu ti však nikto nemôže povedať či si alebo nie si tehotná.. skús počkať dva -tri dni a sprav si test znovu a ráno

nelca0510
13. júl 2023

@michaela2802 nuž,vidím dve ciarky. Podľa návodu k testu by si mala byť tehotná.

asia83
13. júl 2023

@michaela2802 Prečo nejdete na gynekológiu?

drm21
13. júl 2023

@michaela2802 ako nechápem druhá čiarka ti môže oči vybiť A to že iný druh testu ty to nepotvrdil Tak ako my ti to ako máme povedať?, čo tak gynekológ alebo ho zopakovať znova o pár dní 🤦‍♀️

mima172
13. júl 2023

@michaela2802 Test je pozitívny, no na 11 dní meškania je to dosť slabá čiarka. Treba zájsť na gyn.

michaela2802
autor
13. júl 2023

@drm21 ďakujem za radu ❤️ naozaj pomohlo

h2
13. júl 2023

11 dní ti mešká menštruácia, test je jasne pozitívny. Načo si si vôbec robila druhý? Tak ešte skús jeden, ale ja už by som bola dávno u lekára.

drm21
13. júl 2023

@michaela2802 proste nič v zlom ale veľa tehotenských testov ukazuje pozitivitu pritom tehotná byť nemusíš a je veľa žien ktoré zistili až na prehliadke že sú tehotné.. Proste túto bez odobratá krvy ti nikto nepovie... mne vždy ako prvý ukázal tehotenstvo pruzkový obyčajný test a clearblue mi ukázal vždy až okolo 14 dňa

mariska1989
13. júl 2023

11 dní keď mešká by už museli byť riadne koľajnice a pochybujem že sa ti posunula ovu cca o 2 týždne skôr.. to tá nenapadlo testovať keď meškala napr 3 dní .tu by som skôr povedala že biotehotenstvo

madymax
13. júl 2023

@michaela2802 ja som to naposledy mala tiež takto, po týždni meškania takáto slabá čiarka ale potom došla menštruácia.. teraz naposledy som po týždni meškania mala na dvoch testoch hneď silné čiarky.. ako píšu vyššie, skús ešte počkať, po pár dňoch urob ďalší, a ak ani potom nebude menštruácia, skús sa objednať doktorovi na prehliadku 🙂 veľa šťastia 🍀

cookie29
13. júl 2023

mohlo byt biochemicke... skus si urobit test zajtra rano z prveho ranneho moca. Ak mas pravidelny cyklus tak na taketo meskanie by uz mali byt silnejsie ciarky

drm21
13. júl 2023

@cookie29 no poprípade ešte mimomaternicove... Tam tiež pomaly stúpa 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre