Jedná sa o potrat?

Zodpovedané
11. aug 2022

Dobrý deň,

v pondelok som bola na gynekológii s tým, že najprv som mala výtok hnedoružový a potom som začala krvácať. Doktor povedal, že si nie je istý či som tehotná. Bublinku ako znak tehotnosti videl, mala som byť v 5. týždni. Moju krv poslal do labáku a prišli mu testy, že som tehotná bola. Dnes zo mňa vypadol taký väčší kus. Volala som gynekológovi a povedal, že mám prísť až vo štvrtok.

Lenže ja ešte stále krvácam a do štvrtku je dosť dlhá doba.

Mám zmeniť lekára?

Nepáči sa mi jeho prístup.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak to bolo také maličké a krvácate ako pri menzese, ešte k tomu z Vás aj vypadol väčší kus, asi to už v poriadku nebude.

V každom prípade, ja osobne by som doporučovala návštevu gynekologickej pohotovosti. Tam Vás vyšetria bezodkladne. Ak to bude stále v poriadku, nasadia potrebnú terapiu.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník