Máte skúsenosť, že plodu začalo srdiečko biť neskôr?

niky2515
1. dec 2019

Ahojte,chcela by som sa opytat ci niekto nema podobnú skúsenosť ako ja. Som tehotná,vo štvrtok som bola u doktorky lenže podla posllednej MS by som mala byť v 11 týždni,no podľa ultrazvuku to vyzeralo na 6 týžden a srdiečko žiaľ nebilo. Poslala ma domov s tým že mam prist zajtra,teda v pondelok ešte raz ma pozrie, budeme mať výsledky s krvi a prípadne ma pošle na čistenie. Zažili ste to niektorá, žeby začalo to srdiečko biť? Ďakujem za odpovede.

karmela
1. dec 2019

@niky2515 v 6tt ešte nemusí byt srdiečko ak máš nepravidelný cyklus tak ťažko povedať.Tehu testy si robila kedy? Pravdepodobne ti vezmú ešte krv a pozrú sonom držím palčeky aby to dobre dopadlo

niky2515
autor
1. dec 2019

@karmela no mam uz jeden porod za sebou, doma 10 mesačneho synčeka a od pôrodu som mala pravidelný cyklus..a test som robila len 4 dni po meškani poslednej menšrruacie a už bol pozitivny

ona12
1. dec 2019

Nám v 9tt nebilo a vraj ani nebude a v 10 tt sme šli na čistenie

ona12
1. dec 2019

Ale hneď na to o 3 mesiace sme otehotneli a tento mesiac mam termín pôrodu. Je to ťažké obdobie, nebudem klamať, ťažko som to znášala ale môj muž mi strašne pomohol a bol pri mne. Musi si človek povedat že to tak zariadila príroda. Ale 6 TT ako píšeš je ešte čas, neboj rozbehne sa ❤️

niky2515
autor
1. dec 2019

@ona12 dakujem

mima172
2. dec 2019

@niky2515 Ahoj, prešla som si tým pred rokom. MA v 11tt, babo veľkostne cca 7tt. Držím palce, aby to nebol tvoj prípad. Ak by si sa chcela na čokoľvek spýtať, tak kľudne píš IP.

evuska135
2. dec 2019

My sme tiez nemali stastny koniec :( babo sa zastavilo na 7tt4, ale uz bolo vidno ze mimi bolo take deformovane :( mozno dr. este dava nadej

karmela
2. dec 2019

@niky2515 tak preto sa pýtam keďže podľa poslednej ms by si mala byt v 11tt až teraz si šla k Dr? Každopádne držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre