Kde môže byt problém, keď sme obaja v poriadku a nedarí sa nám otehotnieť?

Zodpovedané
28. feb 2022

Dobrý deň,

už dlhšie sa snažíme o bábätko. Som po troch injekciách Ovitrelle a následnom laparoskopickom vyšetrení priechodnosti vajíčkovodov. Všetko je v poriadku aj u mňa a aj u partnera.

Kde môže byt problém keď sa doteraz nezadarilo?

Ďakujem

Dobrý deň,

mám primálo informácií na to, aby som sa vedela vyjadriť. Neviem ako dlho sa snažíte, aké všetky vyšetrenia ste absolvovali a aké postupy boli zvolené k podpore otehotnenia.

Pokiaľ ambulantný gynekológ vyčerpal všetky svoje možnosti, je načase zvážiť návštevu CAR.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník