Ktorú antikoncepciu by ste zvolili pri bolestivej ovulácii a menštruácii?

Zodpovedané
15. júl 2022

Dobrý deň,

pri lieku Bigital na tlak sa môže brať aj 2-zložková kombinovaná antikoncepcia?

Ja som myslela, že sa nemôže kombinovaná užívať. Beriem Bigital, mám bolestivú ovuláciu, bolestivú menštruáciu a veľmi silnú menštruáciu.

Ktorú by ste zvolili na tieto problémy?

Ďakujem.

Dobrý deň,

osobne podľa toho čo trh ponúka, by som zvolila novodobú antikoncepciu Drovelis.

Prípadne jednozložkovú perorálnu antikoncepciu Zlynda, prípadne vnútromaternicové teliesko.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník