Mohlo byť meranie nepresné?

Zodpovedané
27. jan 2023

Dobrý deň,

9. 1. som bola u gynekológa a povedal, že som 5 + 1 a GV mal 4,44 mm, ale mala som byť 6+2. Dnes som bola znova, podľa sona som 6 + 3, GV má cez 15 mm a embryo cez 6 mm ale bez akcie. Ale ja som mala byť už 8 + 1 tt.

Môže byť tak veľmi nepresné meranie?

Je možné, že to bude prosperujúce tehotenstvo?

Ovulácia nemohla byť posunutá.

Ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ by pretrvával rozdiel jedného týždňa ako pri prvom meraní, najskôr by išlo o prosperujúce tehotenstvo. Ale keďže sa rozdiel prehĺbil až o dva týždne, nevyzerá to žiaľ priaznivo.

Nález som ale nevidela, postupujte podľa doporučení ambulantného gynekológa.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník