Posunutá ovulácia - skúsenosti

daisy92
6. dec 2021

Ahojte, dnes som bola u gynekológa,posledná menštruácia 25.10 a som v 5tt podľa sona,že posunutá ovulácia..máte skúsenosti? Ja mám pravidelný cyklus,nerozumiem tomu keď sme sa s partnerom snažili v období ovulacie-resp keď som si myslela že ju mám a potom sme sex nemali🤣🙄🙈tak nerozumiem tomu..že ako to potom vyšlo s tým oplodnení..nech to rátam jak chcem stále mi vychádza ovulka 7-8.11 ale sono hovorí niečo iné..vysvetlenie?

ninka99865
6. dec 2021

Ja mávam len posunutú 🤷‍♀️

daisy92
autor
6. dec 2021

@ninka99865 ako si to zistila? Ja o Tom počujem prvykrat,vždy som sa spoliehala na cyklus..je to tak každý mesiac? Nemohol sa doktor mýliť myslíš?

ninka99865
6. dec 2021

@daisy92 a ty si si merala BT alebo robila ovu testy že vieš že si mala inokedy? A po tých podľa teba plodných dňoch ste už styk nemali?
Telo nieje stroj a vždy aj pri ultra pravidelnom cykle sa môže stať že sa niekedy posunie alebo vynechá..
ja si meriam BT spolu s ovu testami keďže ju mám hore dole podľa toho viem..

zubrienkazabka
11. dec 2021

@ninka99865 ahojte a ako to je ked mám už 4 deň pozitívny ovu test? Testovala som okolo obeda a večer a stále pozitívny 🤷‍♀️

ninka99865
11. dec 2021

@zubrienkazabka a nemôžeš byt tehu?

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zubrienkazabka
11. dec 2021

@ninka99865 necítim sa vôbec tehotno 🙂 a nemyslím si keďže pri nepravidelnej menštruácii a tak dlhým cyklom ako doktorka hovorila že je to málo pravdepodobné....uvidíme 15.12 idem na prehliadku tak počkám ale takéto som nemala že 4 dni pozitívny test max 2 dni

daisy92
autor
12. dec 2021

@ninka99865 práveže ja som mala mať 8.11 podľa kalendára,podľa cyklu aj som cítila,že ju mám. No a na základe sona doktor povedal,že niesom v ,6tt ale v 5tt,takže som musela mať posunutú ovuláciu,ale aj tak tomu stále nerozumiem ..nemôže to bábo len byť také malé,že sa to tak zo začiatku javí? Ja mávam dokonca aj cyklus pravidelný..

daisy92
autor
12. dec 2021

@zubrienkazabka to je naozaj zvláštne, nikdy som sa nestretla s tým,že tie testy by boli pozitívne 4dni🤔

zubrienkazabka
12. dec 2021

@daisy92 pôjdem si dnes ešte kúpiť ovu test a uvidim co to ukáže dnes

zubrienkazabka
13. dec 2021

@daisy92 toto sú moje od stredy do dnes

ninka99865
13. dec 2021

@zubrienkazabka 😅😅 a ktorý DC vlastne si? Ja by som skúsila tehotenský….

zubrienkazabka
13. dec 2021

@ninka99865 dnes som 33 dc mávam nepravidelný cyklus naposledy som mala 42 a tehotensky bol dnes negatívny

ninka99865
13. dec 2021

@zubrienkazabka a nemáš pco? Tam som čítala že môže ukazovať dlhšie pozitívny.. BT nemerias?

zubrienkazabka
13. dec 2021

@ninka99865 pco nemám a bazalku s nemeriam

daisy92
autor
14. dec 2021

@zubrienkazabka mne to príde akoby si stále mala ovulku ale to je blbosť nejaká😀🤔

zubrienkazabka
14. dec 2021

@daisy92 zajtra idem k lekárke o 12:15 tak uvidíme čo mi na to poviem potom ti napíšem

zubrienkazabka
14. dec 2021

@daisy92 možno mi povie že to len náhodou možno mi hrabe dnes som si už nerobila len ma brucho bolí a kríže tak uvidíme či mi už ovulka skončila alebo co sa tam deje

zubrienkazabka
15. dec 2021

@daisy92 bola som u doktorky že vraj ovulacia este neprebehla že tam mám 2 vajíčka čo nepraskli ani neveda povedať kedy by to asi mohlo byť....a k tým testom že im neverí...takže tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre