V ktorom som týždni?

katkaa661
26. sep 2023

Ahojte,
možno mi nebudete vedieť odpovedať ale skúsim.
Posledná menštruácia bola 10.8.2023 a podľa toho by som mala byť 6+5 tt.

Dnes som bola na kontrole a povedala mi doktorka, že som mala zrejme posunutú ovuláciu, že nesedí týždeň podla sona. V ktorom týždni teda reálne by som mohla byť? hCG minulý utorok 19.9. 2023 bolo 281. Dnes mi už kontrolu hCG nerobili.

Ďakujem 😊

anjelicek26
26. sep 2023

Lekarka ti nepovedala, ze o kolko? Vidno zarodok embrya, srdiecko este nebilo? Preto asi hovori, ze posunuta ovu... urcite do buducej kontroly nabehne... ked si 19.9. mala hcg len 281 to si tabulkovo bola ovulka+17 teda 4+3 a dnes 5+3 a to ti s fotkou sedi ako ma... kedy si mala prvy pozzitivny test?

katkaa661
autor
26. sep 2023

@anjelicek26 nepovedala mi práveže, preto sa pýtam tu, lebo som sa pozabudla spýtať jej. Srdiečko ešte nebilo. Čiže dnes by som mohla byť 5+3 ano? Testovala som sa po meškaní menštruácie a 14.9.2023 mi Digi test ukázal 1-2.

dadka128
26. sep 2023

@katkaa661 no ak si mala oneskorenu ovulku tak sa aj termin posunie a nebude sa urcovat podla ms ale podla velkosti babatka... tak isto som to mala aj ja pri synovi .. tp som mala 14.12. podla sona 30.12. a narodil sa na novy rok

maryetta
26. sep 2023

Vela zalezi aky si mala cyklus. Kedy bola ovulacia. Ci si otehotnela tesne pred alebo ako.ja som pri prvom mala prvy termin niekedy okolo 13.8 (podla ms)
Ultrazvuk 3.9. A presne 3.9. Mi odtiekla voda.
Takze ono ozaj vela robi samotny cyklus.

selena_luna
26. sep 2023

Povedala ti ake velke je babatko?

anjelicek26
26. sep 2023

@katkaa661 to by malo sediet +/- samozrejme, tie narastove tabulky hcg su orientacne... ak ti 14.9. ukazal test este len 1-2 tak potom to bude sediet... lekarka ti v tom 12-tom tyzdni presne urci termin porodu, toho by som sa nebala, nebude sa drzat terminu podla MS ked je tam vyse tyzdnova odchylka.

katkaa661
autor
26. sep 2023

@anjelicek26 posielam ešte správu od doktorky. Ďakujem krásne, takže po 12tom týždni by som mala byť múdrejšia. Uvidíme. Objednala ma na 5.10. tak skm zvedavá či niečo viac uvidím, aspoň to srdiečko 😊

anjelicek26
26. sep 2023

@katkaa661 urcite bude nabuduce bit srdiecko, vsetko sedi fotka-test-hcg len proste bola ovulka trochu neskor. Este raz gratulujem k tehu.

katkaa661
autor
26. sep 2023

@anjelicek26 ďakujem ❤️

bybaa1
27. sep 2023

Ahoj, určite si ju mala posunutu, lebo ja som presne ako ty. Posledná ms 10.8. Minulý týždeň v stredu hcg cez 5000, včera a sone plodik aj so srdiečkom 3 mm. ❤️♥️čiže si myslím, že minimálne o týždeň si ju mala posunutu. Mne to.toez nesedí presne, nejaké 4 dní je rozdiel medzi ms a sonom,ale Dr hovorila, že to je úplne v poriadku. 🙏 Držím ti palce. 🙏

katkaa661
autor
27. sep 2023

@bybaa1 ahoj, ďakujem za reakciu. Držím palce aj ja tebe❤️🙏 veľmi sa teším na najbližšiu kontrolu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre