Mohlo prebehnúť uhniezdenie aj takto skoro?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, keďže v skupine snažilky som nenašla odpoveď. Momentálne som 8 dpo, potvrdené ovu testami. Ale na 4 dpo som si našla slabo ružovkasté špinenie, raz kvapka krvi. 5 dpo slabé špinenie ružovkasté, plus bolesti pobruška. 6 dpo večer som už nemala ani to špinenie, proste to prešlo a začala nevoľnosť ráno a potom hocikedy počas dňa, okrem toho bolesť pŕs v okolí bradaviek.

Som realista, nič si nenahováram, len sa chcem spýtať, či to špinenie mohlo byť aj uhniezdenie aj tak skoro?

Nikdy predtým som to nemala a mám už dve deti.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

skôr si myslím, že išlo o posunutú ovuláciu a s ňou spojené špinenie.

Samozrejme tehotenstvo nemôžem vylúčiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník