Mohlo byť tak neskoro uhniezdenie?

katkaholiova
24. nov 2020

Ahojte. Rada by som sa opytala ci je mozne ze by k uhniezdeniu prislu uz na 13den.vcera som mala bolest v podbrusku a vkrizoch az do kostrce nevladala som sa chvilu postavit a vecer a teraz mam slabe krvave spinenie. Menzes mam dostat zajtra ale nikdy sa mi nestalo zeby som dostala skor. Teplota sa zatial drzi na 37-36.9.ale test negativny

andreatytler
24. nov 2020

@katkaholiova Neviem, ale myslim ze to bude skor menstruacia☹

ibrunova
24. nov 2020

Nebude to normálny menzes? Jeden deň hore dole.

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@ibrunova bolo to skor len take ze trocha papier od toho.no uvidime

kristina2015
24. nov 2020

Po skončení krvácania si sprav test . Po,nikdy pocas.Mama test je lacný sú tam 2 ks,spoľahlivý . Čítala som ,že niekt ženy si zamienali menstr.a dokonca aj počas tehu mali. Tak takto to budeš mať najistejšie zrejme. A ak nie môžete sa snažiť ďalší mesiac.

snazilka_bio_mamka
24. nov 2020

mne sa tak začína MS, najprv špinenie potom sa to rozbehne. Na test je este aj tak skoro, od toho sa neodrazajte. Ak sa nerozbehne do piatka, spravte dalsi, drzim palce

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@kristina2015 dakujem.mamatest sa u nas neda zohnat. Ale v lekarni mi odporucili tak ten. Bola by som stastna ak by sa podarilo, meninovy a potom vianocny darcek

kristina2015
24. nov 2020

@katkaholiova Poznám zenu čo mala ukážkové dve tehotenstva a tretie nevedela že čaká ,celé 3 mesiace krvácala. Želám vám to a keby to nevyjde ešte stihnete vianočný darček istotne 🙂

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@kristina2015 zlata dakujem

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@kristina2015 dvojicky s prveho manzelstva mam narodene presne 24.12 tak toto by bolo tiez pekny darcek

amelie2017
24. nov 2020

Podla mna sa rozbieha ms.

kristina2015
24. nov 2020

@katkaholiova Ak by to bolo uhniezdovanie tak test hcg ešte nezaznamena až po ňom. Ale ja by som testla aj po skončení MS istotne

doda26
24. nov 2020

@katkaholiova a inak tento test je najhorsi aky som mala...25-kove mi ukazovali krasne kolajnice a tento slabu ciarku, je tam asi malo farbiva alebo co, skus teda ale za dva dni a inu znacku, ak mas kde zohnat..kludne aj lacny pepino, ten mi tiez pekne ukazal 🙂 drzim palce

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@doda26 tento my odporucili v lekarni. Myslite ze by mierne krvacanie mohlo byt s tehu? Pri dvojickach som spinila skoro dva mesiace ale do hneda a nie skor.

doda26
24. nov 2020

@katkaholiova aj mne henten vtedy odporucili v lekarni, ale potom som zistila ze to bola Plus lekaren a ten test je vlastne ich vyrobok tak asi preto mi to vtedy pani chcela predat...a myslim ze je mozne ze by to bolo uhniezdenie, ale asi iba ked to trvalo den max dva...ved skuste za dva dni testnut, viem ze to je tazke cakanie ale treba vydrzat 🙂

kristina2015
24. nov 2020

@katkaholiova Áno literatúra doslova uvádza že slabé spinenie je ok a ženy si ho zamieňajú za MS. Pokiaľ sa nespustí tak ako zvyčajne je tam šanca

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@doda26 uz vobec nespinim aspon zatial

katkaholiova
autor
24. nov 2020

@kristina2015 uz vobec nespinim aspon zatial

thoughtfulweirdo
24. nov 2020

Bud sa spusti menzes, alebo ak nie, mohlo by to byt aj uhniezdovanie 😁 zostava len cakat a uvidis. Skus zopakovat test tak 3 dni, ak uz nebudes spinit.

misa11111
24. nov 2020

Telo sa mení,ja som tiež nikdy nemala napr. špinenie pred ms.
A teraz skoro každý mesiac.Musiš len počkať.Osobne si myslím že sa ti rozbieha.

katkaholiova
autor
25. nov 2020

@doda26 ten test dnes takto tak uvidime. Ak sa pustia tak nic

janickamalicka1988
25. nov 2020

@katkaholiova ja tam ale nejaku slabunku ciarku vidim!

doda26
25. nov 2020

@katkaholiova no na tomto sa uz nieco crtaaaa 😊 drzim palce nech ciarka silnie 😊 ja som tiez taku mala na zaciatku, a mne z toho potom hrablo a testovala som kazdy den rano a vecer a sledovala ako silnie 😊

miskamia1
6. dec 2020

Ahoj, ako si dopadla? Ako testy? Dostala si MS alebo čiarka zosilnela?

katkaholiova
autor
6. dec 2020

@miskamia1 meskalo my do 29.11 dovtedy boli aj ciarky a potom som dostala a mala som az 5dni co som zvykla mat max 3dni. ale odvtedy ma stake boli podbrusko a aj navracanie mi je

kristina2015
6. dec 2020

@katkaholiova Test si si robila ? Ja už som akurát zasa v strede na miesenie 😁

miskamia1
6. dec 2020

@kristina2015 v strede na miesenie? To znamená že čoskoro idete do toho? 😀😀😀😀

miskamia1
6. dec 2020

@katkaholiova ako ja. Mne meškali 6 dni, dostala som ich a trvali mi 3 dni, čo zvyknú trvať max 2 dni. A brucho mám poriadne nafúknuté :D o 4 dni sa začínam testovať a uvidíme či tento mesiac motyka vystreli. 😂

kristina2015
6. dec 2020

@miskamia1 🤷 držím palce pfuj pfuj 😁

katkaholiova
autor
6. dec 2020

@kristina2015 no robila aj po ms ale ten negativny.takze uvidime tento mesiac

miskamia1
6. dec 2020

@kristina2015 zlataaaa❤️ Ďakujem. Veď môžeme my tri čo sa tu snažíme ostať v kontakte pripadne si písať a radiť si kľudne inde, a podporovať sa navzájom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre