Môže byť špinenie 2 dni po menštruácii ovulácia?

Zodpovedané
11. okt 2022

Dobrý deň,

chcela som sa opýtať, 2 dni po skončení menštruácie (trvala 7 dní) som mala nechránený pohlavný styk ale priateľ sa do mňa neurobil. Pár hodín potom som mala na nohavičkách trocha krvi. A teraz 4 dni po ms mám na nohavičkách taký bledohnedý výtok.

Chcem sa opýtať o čo by mohlo ísť, môže ísť o ovuláciu?

Alebo čo to je?

Vďaka.

Dobrý deň,

mohlo ísť o skoršiu ovuláciu, ale aj nemuselo.

Krvácanie po styku a mimo cyklu by mohlo byť tiež znakom zmien na krčku, zápalu, či napríklad polypu.

Ak by sa krvácanie opakovalo, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník