Tehotenstvo mesiac po mikro potrate

petulka2903
13. máj 2020

Ahojte, minuly mesiac som prisla v 6tt o babatko, bol to samovolny potrat. Teraz som mala 4 dni po menstruacii s priatelom nechraneny styk a podla kalendara mi vychadza ovulacia 5-6 od pohlavneho styku. Chcem sa len cisto teoreticky opytat aka je sanca podla vas ze by som mohla byt tehotna

jaskolka
13. máj 2020

Podľa toho, aké má kvalitne spermie, či vydržia tých 5-6 dní... Neviem, či by som sa na to spoliehala, je nejaký problém, že nedá sa mat styk aj potom počas ovulácie? Je odcestovaný, alebo také niečo?Predošlý mikropotrat na to nemá nijako vplyv

bagre
13. máj 2020

@petulka2903 čisto teoreticky možnosť je, ale malá. Strata bábätka v nízkom týždni neovplyvní budúce tehotenstvo, ale styk by mal byť bližšie k plodným dňom...ak teda chcete znova skúšať. Ja mám takto prvé dieťa, ale štandard to nie je 😉

petulka2903
autor
13. máj 2020

@jaskolka nie je ziadny, len ma to napadlo len a teraz nejak ani nechcem ani byt tehotna ked mam pred statnicami a ten stres, tak preto ma to napadlo

ayanamirei
13. máj 2020

@petulka2903 cisto prakticky, ked nechces byt tehotna - preco mas sex bez ochrany?

petulka2903
autor
13. máj 2020

@ayanamirei praveze chcem byt tehotna, len teraz toto obdobie mam trochu strach ak by som mala mat stres ze by som zase potratila ale keby som bola nic sa nedeje jasne ze by som bola rada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre