Môžem byť bez menštruácie pri užívaní Azalie?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

užívam antikoncepciu Azalia, 3. blister. Minulý mesiac som mala menštruáciu 18 dní (krvácanie, občas silnejšie, občas slabšie alebo iba špinenie). Tento mesiac som menštruáciu ešte nedostala. Mala som včera 1x. taký výtok do ružova.

Počas užívania Azalie vraj nemusím menštruáciu vôbec dostať?

Kojím, preto užívam Azaliu.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

môžete za menzes považovať aj to ružové zafarbenie. Pri užívaní antikoncepcie vynechanie menzesu nie je ničím neobvyklým.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník