Pomôžu gély na podporu počatia pri neprítomnosti plodného hlienu?

Zodpovedané
11. máj 2022

Dobrý deň,

ak nemávam plodný hlien, odporúčate gély na podporu počatia?

Prípadne MYOovunelle? Malo by to pomôcť?

Chcem sa ešte spýtať, či pri 26 dňovom cykle môže byť ovulácia na konci cyklu?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ovulácia prebieha spravidla v strede cyklu. Vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že prebehne skôr alebo neskôr.

MYOovunelle čapíkmi či gélikmi na podporu počatia nič nepokazíte. Výrobca udáva, že by mali pomôcť doputovať spermiám na cieľové miesto.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník