Negatívny ovulačný test, ale hlien ako plodný

janka_haly
10. nov 2020

Dobrý deň alebo ahojte 🙂 chystám sa byť snaživkou, ešte sme sa s partnerom neodvážili, ale plánujeme. Žiaľ, ovulačný test mi vyjde vždy negatívne. Ale podľa sledovania cyklu viem cca dni, kedy mám ovuláciu, naozaj počas tých dní cítim plodný hlien, ako zvýšenú vlhkosť, ťahavý hlien. Môžem byť v tých dňoch teda ozaj plodná, len z neviem akého titulu mi to testy neukážu? Ďakujem Vám za každú radu, ktorú mi ako budúcej snaživke viete dať 🙂

babulka97
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maciatkolulu
10. nov 2020

@janka_haly však nerob testy, normálne si užívajte vtedy keď máte chuť a uvidíš.

petamich
10. nov 2020

@janka_haly mne a ani mojim najblizsim priatelkam tie ovulacne testy nikdy nevysli 🙂 tak sme sa na to vykaslali

juliatriscova
20. nov 2020

@janka_haly ahoj, ja som si tento cyklus sledovala ovu testami ovuláciu od 5DC a ukázalo mi až na 14DC pozitívny ovu test.......testovacia čiarka bola rovnako silná ako kontrolná.....cítila som aj jemné pichanie vo vaječníku a cervikálny hlien pozorujem od 12DC..... verím, že sa to podarí a budeme sa tešiť.......ovu testami nemusíš vystihnúť vrchol a ovulácia nemusí byť vždy v strede cyklu......nemáš fotky testov?

jakoma
20. nov 2020

@janka_haly ahoj, aj ja sledujem testy (aj ked to mierne flakam).. zaujalo ma, ze si buduca snazilka.. z vlastnej skusenosti radim neodkladat to, ak uz mate moznost mat babo (ake take zabezpecenie).. my sme par mesiacov odkladali zaciatok snazilkovania (strach) .. a teraz po par mesiacoch vidim, ze to nie je len tak .. radsej cim skor zacat skusat, kym sa podari, prejde X mesiacov (malo percent zien otehotnie v prvom cykle)

juliatriscova
20. nov 2020

@jakoma ako dlho sa snažíte? to máš pravdu, že to nie je také jednoduché.......no ja som nikdy nepociťovala žiadne ovu príznaky, takže som vôbec netušila, že kedy mám ovulku....až posledné dva mesiace pozorujem zmenu a cítim ovulku. verím, že sa budeme čoskoro tešiť ........

jakoma
20. nov 2020

@juliatriscova snazime sa od juna.. ja som sa skusala "pozorovat" a necitim ovulaciu .. chystam sa v ramci prehliadky zistit,ci ju vobec mam (zaroven mam asi priliz dlhe cykly) .. drzim palce v snazeni 🙂

zuza3210
20. nov 2020

@jakoma aj my sa snažíme presne od júna .. držím palce

babovka2321
20. nov 2020

Ja som si robila testy (aj merala teplotu) len jeden mesiac - v tom mesiaci som aj otehotnela. Ovulacny test som mala pozitivny asi tak 5 dni neskor nez som pozorovala plodny hlien (v case pozitivneho ovulacneho testu uz plodny nebol).. nasledne mi teplota stupla az 4 dni po pozitivnom teste, co tiez nijako nesedi a 5 dni nato som mala pozitivny tehotensky test (ms som ocakavala az o 7 dni na to - mam dlhsie cyklus cca 32 dni). Takze na mna velmi tie bezne "pravidla" nefungovali nejako :D

juliatriscova
20. nov 2020

@jakoma aj tebe držím palčeky 🙂 .....

juliatriscova
20. nov 2020

@jakoma daj vedieť ako si dopadla na gynde......ja mám preventívku až vo februári....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre