Aký má byť hlien po ovulácii?

27. apr 2021

Ahojte. Chcem sa spýtať aký má byť hlien po ovulácii a teda pred menštruáciou? Ja som mala pred vyše týždňom ovuláciu, "potvrdené" kalendárom, potvrdené hlienom, bolesťami aj testami. Po tom sa mi hlien dal do stavu ako zvykol byť pre MS (ako lepidlo) no a teraz je zas taký ťahavý ako plodný hlien. Inak mám kŕče v podbrušku a citlivé prsia ako som zvykla mať pred MS.

petra_bororo
27. apr 2021

Hlien po ovu a pred MS by mal byt taky lepkavy biely....Zeby prebehla 2x ovu ked je taky tazny hlien? Je to zriedkave ale nie nemozne

autor
27. apr 2021

@petra_bororo presne taký mávam lepkavé a biele ako papierové lepidlo. No teraz som 9dpo mám ešte 5dní do ms a zas je ako keby plodný ten hlien. Fakt neviem..

sono2
27. apr 2021

Meraj si teplotu dole.
To je najlepší ukazovateľ.
Neviem no myslím že druhá ovu to nebude.
Nejaká hra hormónov kto vie
A možno ovu vôbec nebola
Totiž ona nemusí prebehnúť aj keď sa to zdá
Keby si merala, krásne by si videla že ako sa teplota po ovu drzi hore alebo začína klesať ak si teda neni tehu z pravidla 5 dní pre ms už klesá

zuzanaete
28. apr 2021

@sono2 Trochu opravim. Bazalna teplota zbycajne klesa den pred alebo v den menstruacie.

zuzanaete
28. apr 2021

Nic z toho, co si spomenula nepotvrdzuje, ze ovulacia prebehla. Testy len ukazuju, ze telo sa na ovulaciu chysta, ale ta nemusi realne prebehnut. Ovulaciu si mozes spolahlivo odsledovat iba cez bazalnu teplotu (staci merat v ustach) alebo ti ju moze potvrdit lekar.

sono2
28. apr 2021

@zuzanaete to nemáš vôbec pravdu!
Merala som dva roky niečo o tom viem

katkamatka7
28. apr 2021

Je možné mať dve ovulácie v jednom cykle, keď za priaznivých podmienok dôjde ku oplodneniu oboch vajíčok? Alebo ako je to s dvojvaječnými dvojičkami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre