Prečo ma mesiac po potrate bolí brucho?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

pred mesiacom som bola na potrate. Robila som si test a je negatívny. Strašne ma bolieva brucho a menzes nikde.

Čo to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ste boli po zákroku na kontrole a bolo všetko v poriadku, tak je to pravdepodobne spôsobené tým, že Vám menzes o chvíľu príde.

Pokiaľ máte ale silné bolesti, menzes by nechodil viac ako 5 týždňov od zákroku, prípadne by boli iné ťažkosti, vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník