Prečo som mala kratšiu menštruáciu?

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

chcem sa opýtať na moju menštruáciu. Zvyčajne zvyknem mávať menštruáciu 6 dní. Tento mesiac mi prišla o dva dni neskôr. Prvý deň som krvácala normálne, mala som aj zrazeniny. Druhý deň úplne slabé a na tretí nič. Nič ma neboli nesvrbí. Mam 31 rokov.

O čo môže ísť?

Môže to byť aj tehotenstvo?

Ďakujem.

Dobrý deň,

pravdepodobne o nič nepôjde. Hormonálny systém je citlivý aj na vonkajšie vplyvy - stres, choroba, nadmerná fyzická záťaž.

Tehotenstvo vylúčiť bez vyšetrenia nemôžem. Zrealizujte si tehotenský test.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník