Prečo som mala namiesto menštruácie len slabé špinenie?

Zodpovedané
8. aug 2022

Dobrý deň,

minulý mesiac som menzes vôbec nedostala, tento mesiac som mala len slabé špinenie pri močení, ako keby mi MS práve končila. Pred špinením som sa ale cítila zle, nevoľnosť, slabá teplota skôr vnútorná. Mám jedno dieťa, pred tehotenstvom som mávala nepravidelnú MS ale po tehu sa mi to upravilo. Ešte chcem podotknúť, že od pôrodu dostávam menzes vždy pätnásteho.

O čo sa môže jednať?

Ďakujem.

Dobrý deň,

tehotenstvo je vylúčené? Všetko by to vysvetlovalo.

Ak nie ste tehotná, je ideálne vyhľadať ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí. Bez vyšetrenia sa neviem bližšie vyjadriť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník