Slabé špinenie a pozitívny test. Ide o klasické tehotenstvo?

Zodpovedané
28. mar 2023

Dobrý deň,

18.3.2023 som začala špiniť, bolo to deň pred očakávanou menštruáciou. Považovala som to za začiatok menštruácie, ktorá bola veľmi slabá, ale sprevádzali ju aj bežné bolesti. Avšak ešte to neprestalo. Dnes už je to 10. deň, ale už veľmi slabé, no ráno mi vyšiel pozitívny test. Bolia ma aj prsia. K doktorke sa dostanem až koncom týždňa, tak sa radšej pýtam tu.

Čítala som si, že môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo, tak som trochu v strese.

Je možne, že by šlo aj o klasické tehotenstvo?

Ďakujem

Dobrý deň,

je možné, že bude tehotenstvo v poriadku.

Oddychujte a čím skôr vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí a nasadí potrebnú terapiu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník