Pozitívne testy a špinenie

21barborka21
11. okt 2023

Ahojte baby. Tento piatok 13.10 som mala dostať menštruáciu, ale v pondelok 9.10 mi vyšli pozitívne testy. Dnes som ale začala špiniť, cítim sa ako tesne pred menštruáciou a hcg mám 130, je to normálne? Ku gynekologičke som objednaná 25.10.

Ďakujem.

bagre
11. okt 2023

Nik ti nepovie či je to normálne a ani to ako to bude ďalej, - jediné čo je isté je, že si tehotná. Ja som mala taký pocit že už už príde menzes a bolo to ok tehotenstvo. Keď som začala špiniť, nikdy to nedopadlo dobre - u mňa. Sú ženy, ktoré bábo donosili, veľmi dôležité je prečo došlo k špineniu a ako to ovplyvní graviditu...

ivkav5
11. okt 2023

Ja som špinila od začiatku, beriem duphaston a zatial je všetko super a to o chviľu končím 1. trimester 🙂 je to bežné, ale nemusí…choď na gyn.skôr alebo na pohotovosť, nech ti dajú niečo prípadne na špinenie a na udržanie plodu🙂
Ja som napr. nemala ani hematóm, žiadna príčina sa nenašla, vraj len zrejme slabšie cievky praskajúce pri silnom prekrvení 🙂

21barborka21
autor
12. okt 2023

Tak baby, dnes som bola u gynekologičky, vraj je to špinenie normálne. Hneď zobrala aj krv a hcg 297. Budúci týždeň opakujeme odber.

ivkav5
12. okt 2023

@21barborka21 nedala ti aspoň nejaké lieky na udržanie?

ivannaegresiova
14. okt 2023

Ja som na začiatku špinila 2 x
Bola som na pohotovosti srdiečko už bolo vidieť dali mi duphaston a pichli injekciu ,brala som duphaston do 16 tt teraz už 30 tt a všetko chvála Bohu dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre