Treba ísť na ďalšie vyšetrenia, keď sa nám nedarí?

Zodpovedané
17. jan 2023

Dobrý deň,

som po vybratí Mireny 9 mesiacov a bábätko sa nám nedarí, mám veľmi slabučký menzes od vybratia telieska. Bola som za lekárkou, nech ma vyšetrí, či som v poriadku. Spravila mi hormonálny profil a vyšetrila ma, tak ovulácia prebieha, takže je všetko v poriadku... Ale bábätko stále nič.

Mám tomu nechať voľný priebeh, alebo ísť ďalej na nejaké vyšetrenia?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

do roka máte teoreticky čas ak bolo všetko v poriadku.

Nemám bližšie informácie a ani k dispozícii výsledky Vašich vyšetrení, preto sa bližšie vyjadriť nemôžem. Pri slabom menzese je potrebné si overiť výšku sliznice maternice v druhej polovici cyku. Musí byť výšky aspoň 5,5mm/2.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník