Najlepší kočík - trojkombinácia za cca 1000 eur. Korýtko, vyšší, aj do terénu.

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahojcek,

potrebovala by som pre julovciatko 3/2kombi, korytkove sedenie, velky nakupny kosik a vyssia konstrukcia. Odolne kolesa, kedze byvame na dedine, ale zaroven nieco, co hravo zvladne aj narocnejsi teren, kedze chodievame na lyzovacky a horske chaty... Rozpocet cca 1000€.

Ahoj,

mimo ceny mi prvý napadol Stokke Trailz. Je to skvelý vysoký a terénny kočík, oplatí sa pozrieť aj bazárový. Len teda bude ťažší a menej skladný, ale to tak ku terénnym modelom s robustnejšou konštrukciou patrí.

Stokke Trailz Terrain

Spomeniem ďalej aj Joolz Geo, ale tiež je to drahší model, oplatí sa sledovať akcie, aj bazár.

Joolz Geo

A teda spomeniem aj Emmaljunga NXT60, čo teoreticky na babyplace vyskladáš aj pod tých 1000 eur. Za mňa asi najideálnejšie kombo odolnosti, aj keď nie je vysoký, ako ostatné spomínané (rukoväť je však dostatočná). Vyšší level Emmaljunga NXT90 je ešte lepší, ale aj drahší. Easywalker Harvey s allterrain kolesami určite tiež stojí za zmienku, aj keď robustný je menej.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Easywalker Harvey

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli