Adamex Mobi, Bebetto Luca verzus Roan Bass Next. Ktorý je najlepší?

Zodpovedané
18. júl 2022

Ahoj,

bábätko čakáme na začiatku decembra. Hľadám kočík, ktorý má väčšiu vaničku, a to hlavne kvôli fusaku. Hľadám tiež minimálne dvojkombináciu a za dobrú cenu. Hlboká vanička by sa mala polohovať. Strieška predĺžená.

Tieto tri kočíky - Adamex kombinovaný kočík 2v1 MOBI, Bebetto Luca dvojkombinácia alebo Roan Bass Next sa mi pozdávajú a neviem si vybrať.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

z týchto troch modelov sa najviac prikláňam k Roan Bass Next. Ide o veľmi obľúbený model, s ktorým sú mamičky spokojné a má z nich najlepšie prevedenie.

O niečo viac potom odporúčam model Tutis Uno3+. Ide o podobný typ, ale má výrazne nižšiu hmotnosť a tým lepšie ovládanie či skladanie. Poteší aj vyššiu nosnosť pri športiaku (22 kg).

Alebo to môže byť aj Espiro Husky 2022. Recenzie nájdeš skôr pod jeho starším názvom - Baby Design Husky. Značky Baby Design a Espiro sa spojili. Jedná sa teda o totožný model, len v inom farebnom prevedení. Zaujme predovšetkým dostupnou cenou a bohatým príslušenstvom, vrátane výbavy na zimu. Nevýhodou je vyššia hmotnosť, ale aj tak je kočík dobre zložiteľný aj ovládateľný.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia