Adaptér na kombináciu Cybex Aton M i-Size a Bebetto Luca nepasuje. Čo nám odporúčaš?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Adaptéry som kúpila a nepasujú tam. Nesadne to úplne do seba a dosť sa hýbe to vajíčko na tom.

Čo mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

Bebetto Luca sa predáva aj ako trojkombinácia s týmto vajíčkom, takže by sedieť skutočne mali.

Skúsila by som kontaktovať obchod, kde si kočík zakúpila. Ja takto na diaľku nedokážem posúdiť, kde je chyba. Niekedy sa bohužiaľ stane, že určité modely vajíčok nie sú kompatibilné s adaptérmi, aj keď výrobca tvrdí opak.

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia