Aká hlboká vanička na Baby Jogger City Mini GT2?

Zodpovedané
25. apr 2022

Ahoj,

po prvom synovi mám kočík Baby Jogger City Mini GT2. Momentálne čakám druhé dieťa a premýšľam, že by som kúpila len hlbokú vaničku a vajíčko, ktoré by na tento kočík pasovali. Avšak vanička od BJ mi príde strašne úzka. Má asi 30 cm a mne sa narodí dieťa v novembri, tak sa bojím, že by sa tam pohodlne s fusakom napríklad vo februári už nezmestilo.

Je možné kúpiť napríklad adaptéry na inú širšiu vaničku?

Som limitovaná konštrukciou a tá už mi veľmi cm navyše nedá.

Poprípade, odporučila by si mi nejaký iný kočík podobného typu s veľkou vaničkou?

Ďakujem

Ahoj,

Baby Jogger City Mini GT2 má výhodu v tom, že ide do úplného ľahu, tak by som sa menšou vaničkou netrápila. Keď bude bábätku tesná, tak by som to riešila novorodeneckou vložkou a fusakom, alebo najlepšie vložnou taškou so spevneným dnom 🙂.

Staršie modely (GT a Elite) sú kompatibilné s vaničkou Deluxe a išli na ne nasadiť aj od značky Britax. Pomohla by si si o pár cm, čo neviem, či za to stojí.

Väčšina trojkoliek má vaničku menšiu. Pozri napríklad na Thule Urban Glide 2, tiež to nebude veľký rozdiel.

Ja osobne by som ostala pri GT2 a dodatočne to riešila vložkou/hniezdom.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia