Aká je kompatibilita konštrukcie Bebetto Torino 2019 s inými značkami?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

mám kočík Bebetto Torino 2019 po 1 dieťati. Hlboká časť pohoda, ale športovú sa nám obom podarilo dokaličiť.

Je šanca kúpiť novú športovú časť?

S ktorými značkami by bola kompatibilná moja konštrukcia Bebetto Torino 2019?

S ktorými vajíčkami je kompatibilná uvedená konštrukcia?

Čakáme druhé a nechcem kupovať celý nový kočík.

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu Tvojho kočíka Bebetto Torino, sa dá nasadiť iba vlastné športové sedadlo.

Kompatibilita sedadiel takto nefunguje. To nie je ako pri autosedačkách, tzv. vajíčkach. Tie z konštrukciou kočíka spájaš za pomoci príslušných adaptérov. Športové sedadlá sa na konštrukciu kočíka nasádzajú priamo. Je to z bezpečnostného hľadiska. Sedadlá sú takto testované a na základe týchto bezpečnostných testov je im pridelená maximálna nosnosť, ktorá sa nemá prekračovať. Torino má nosnosť športového sedadla 15 kg.

Na konštrukciu kočíka nasadíš autosedačku:

  • vlastnej značky s príslušnými adaptérmi,
  • alebo s príslušnými adaptérmi je možné pripojiť autosedačky známych značiek, napríklad Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy atď.

Ak nechceš kupovať celý nový kočík, tak skús osloviť niektorého z predajcov. Niekedy existuje možnosť kúpiť iba určitú časť kočíka, teda v Tvojom prípade športové sedadlo ako náhradný diel.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally