Aká je nosnosť košíka na kočíku Venicci Tinum Upline?

Zodpovedané
3. okt 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Venicci Tinum Upline.

Aká je nosnosť jeho košíka?

Ďakujem

Ahoj,

výrobca údaj o nosnosti košíka neuvádza. Nakoľko nemám tento model osobne odskúšaný, ani na predajniach som ešte nemala možnosť obzrieť, tak Ti neviem presne odpovedať na Tvoju otázku.

Väčšina kočíkov značky Venicci má nosnosť košíka do 5 kg. Predpokladám teda, že aj model Venicci Tinum Upline bude mať podobnú nosnosť košíka, ktorý je dobre dostupný a otvorený.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally