Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká vanička pasuje ku kočíku Valco Baby Snap Duo?

Zodpovedané
30. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaničky.

Aká vanička pasuje ku kočíku Valco Baby Snap Duo?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička pre tento model sa volala VALCO BABY Vanička externá ku kočíku Snap 4 Black. Už sa ako samostatný produkt na trhu predáva dosť málo a v šedej farbe už skoro vôbec. Aj samotný kočík Valco Baby Snap Duo je možné kúpiť veľmi zriedkavo.

Skús si prezrieť bazárové ponuky. Možno tam nájdeš mamičku, ktorá predáva tento model aj s hlbokými vaničkami a bude ochotná ti predať iba samostatné vaničky.

Poprípade oslov predajcov Valco Baby, ktorí ponúkajú možnosť kúpiť športový kočík, či by neboli schopní predať aj hlbokú vaničku. Neviem však či vôbec sivú farbu ešte zoženieš. No za vyskúšanie nič nedáš.

Dúfam, že som ti poradila aspoň trošku. No niekedy pri modeloch, ktoré už pomaly z trhu odchádzajú a je ponúkaný už iba dopredaj ich modelu veľa zázrakov spraviť neviem.

Valco Baby Snap Duo

Valco Baby Snap Duo je dvojverzia známeho modelu Snap s vyššou nosnosťou určená pre dvojičky či vekovo blízkych súrodencov. Snap Duo je veľmi ľahký, no vďaka predným zdvojeným kolesám stabilný. Kolesá bez odpruženia sú určené na menej náročné prechádzky mestom. Tak ako aj ostatné kočíky z rady Snap ho zložíš rýchlo a jednoducho sedadlami smerom dnu, takže sa v aute neušpinia.

Neotočné sedadlá sú potiahnuté textíliami s jednoduchou údržbou. K základnej čiernej farbe vieš ladiť dokúpiteľné farebné striešky. V prémiovej verzii Tailormade je však k strieške zladený aj poťah sedadla. Chrbtové i nožné opierky môžeš individuálne polohovať až do ľahu dostatočného aj pre menšie bábätká, ktoré môžeš v sedadle dodatočne ochrániť voliteľnými vymedzovacími nánožníkmi. Pre maximálny komfort od narodenia môžeš tiež na konštrukciu pripojiť jednu alebo dve hlboké vaničky, prípadne namiesto nich využiť vložné tašky. Na konštrukciu sa dá nasadiť pomocou adaptéru tiež autosedačka, ale iba jedna.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally