Aká zimná strieška pasuje na kočík Britax-Römer Seed Papilio?

Zodpovedané
9. dec 2021

Ahoj,

mám kočík Britax-Römer Seed Papilio.

Pasuje na tento kočík nejaká hrubšia strieška?

Ta pôvodná je dosť tenká na zimu.

Ďakujem

Ahoj,

prehľadávam internet a možnosť zakúpiť samostatný set striešky na Seed Papilio nevidím.

Mám jednu radu. Skús osloviť predajcu. Napríklad aj priamo tu na MK, ktorý je uvedený v našej MK Kočíkopédií pri tomto konkrétnom kočíku (prelink je priamo vo widgete, ktorý máš v odpovedi). Možno dokáže takýto set striešky zohnať ako náhradný diel.

Seed Papilio

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally