Aké adaptéry na autosedačku pasujú ku kočíku G-Mini Grand?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

hľadám adaptéry na autosedačku Britax Römer Baby Safe. Chcem, aby šla pripojiť na kočík G-Mini Grand. So sedačkou prišli v balení adaptéry, ktoré sú rozmerovo zlé.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ku kočíku G-Mini Grand sa nedá pripojiť autosedačka značky Britax.

Pre odporučenie inej autosedačky napíš do našej MK Poradne o autosedačkách.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally