Aké adaptéry na kočík Coletto Dante?

Zodpovedané
13. feb 2023

Ahoj,

máme kúpený kočík Coletto Dante 2021. Bolo k nemu síce vajíčko (Avionaut kite), ale to sme nechceli. Plánujem kúpiť Cybex Aton M i-size.

Stačí kúpiť adaptéry a vajíčko nám bude sedieť na kočík?

Ďakujem

Ahoj,

na prepojenie Tvojho kočíka Coletto Dante 2020 a vajíčka (autosedačky) Cybex Aton M i-size pasujú adaptéry, ktorých fotku som Ti pripla k odpovedi.

Sú kompatibilné s autosedačkami Maxi-Cosi, Cybex a iné. Kúpiš ich bežne na internete. Do vyhliadavača zadaj tento popis (Adaptér autosedačka Maxi-Cosi, Cybex Coletto Florino, Savona, Milano, Modena).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally