Aké adaptéry na spojenie kočíka Britax B-Motion 3 a vajíčka Maxi-Cosi CabrioFix 2019?

Zodpovedané
3. okt 2023

Ahoj,

mám vajíčko Maxi-Cosi CabrioFix 2019 a kočík Britax B-Motion 3.

Aké adaptéry mám dokúpiť, aby som mohla vajíčko napojiť na kočík?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku o kočíku Britax B-Motion 3 Plus odpovedala, tak Ti ju sem pripínam. Potrebuješ s Tvojou autosedačkou Maxi-Cosi CabrioFix vytvoriť presne také isté spojenie:

POZOR, pretože Tvoja autosedačka je na hrane životnosti! Tá je u autosedačiek – tzv. vajíčok stanovená na 5 – 6 rokov od prvého použitia!

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally