Aké adaptéry pasujú ku kočíku Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovedané
5. okt 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom adaptérov. Chceme kúpiť kočík Cybex Talos S Lux 2023 a vajíčko Joie i-Level.

Ktoré adaptéry sú kompatibilné?

Ďakujem

Ahoj,

vzájomnú kompatibilitu kočíka verzus autosedačka – tzv. vajíčko nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný autosedačkám.

Bohužiaľ, Tvoja staršia autosedačka Joie i-Level s modelom Cybex Talos S Lux kompatibilná nie je. Pozor na prekročenie životnosti použitia, tá je maximálne 6 rokov od prvého použitia!

Pripínam Ti kompletný zoznam kočíkov, ktoré sú s Tvojou autosedačkou kompatibilné:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally