Aké adaptéry pasujú na EasyGo Optimo Air?

Zodpovedané
2. feb 2022

Ahoj,

švagrinej sme nechali vajíčko Cybex Cloud Z i-Size Fashion Rebellious. Adaptéry, ktoré sme dokúpili však na tento typ autosedačky nesedia.

Je niekde možné kúpiť také, ktoré by pasovali na EasyGo Optimo Air?

Ani jedny, čo som na internete našla nevyzerajú tak ako by mali.

Ďakujem

Ahoj,

pozrite sa po týchto adaptéroch: Easy Go adaptéry pre Optimo na autosedačku Maxi-Cosi.

Adaptér pasuje na autosedačky známych značiek Maxi-Cosi, Cybex, Kite a Kiddy.

Budú teda pasovať aj ako prepojenie Cybex Cloud Z i-Size vo Fashion Rebellious edícií.

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size predstavuje ergonomické a pohodlné cestovanie. Flexibilné materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbujú sily nárazu a pomáhajú s ochranou dieťaťa.

EasyGo Optimo Air

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally