Aké adaptéry potrebujem kúpiť, aby som mohla na konštrukciu Cybex Balios S Lux nasadiť vajíčko Cybex Cloud Q?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

mám Cybex Balios S Lux 2023.

Aké adaptéry potrebujem kúpiť, aby som mohla na konštrukciu nasadiť vajíčko Cybex Cloud Q?

Ďakujem

Ahoj,

potrebuješ originálne adaptérey Cybex pre kočík Cybex Balios S Lux.

Viac o nich nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný autosedačkám.

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally