Aké adaptéry potrebujem na Britax Baby Safe 3 i-Size?

Zodpovedané
13. jún 2022

Ahoj,

chcela by som pomôcť ohľadom výberu adaptérov k vajíčku Britax Baby Safe 3 i-Size rok výroby 2021 na kočík Britax B Motion 4 Plus. Ku kočíku sme dostali adaptéry, ktoré pasujú na konštrukciu. Na konkrétne vajíčko už nie. Hlboká časť sa nám dá bezproblémov uchytiť.

Aké adaptéry potrebujeme na toto vajíčko?

Určite tam bude treba nejaký medzikus, keďže vnútorné uchytenie vo vajíčku vôbec nie je okrúhle.

Ďakujem

Ahoj,

potrebuješ na to dva sety adaptérov, ktoré spojíš.

Prvé sú klasické „click&go“, na ktoré sa uchytávajú práve Britax Römer vajíčka a hlboké vaničky. Na tieto adaptéry naklikneš Britax adaptéry (Affinity a Smile).

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia