Aké adaptéry potrebujem na kočík Bexa Air 2022, keď chcem pripevniť vajíčko Cybex Cloud Z i-Size?

Zodpovedané
28. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom adaptérov.

Aké adaptéry budem potrebovať, ak budem chcieť na kočík Bexa Air 2022 pripevniť vajíčko Cybex Cloud Z i-Size?

Ďakujem

Ahoj,

na pripojenie vajíčka značky Cybex, potrebuješ príslušné adaptéry typu Maxi-Cosi (viď fotka). Nie som si ale istá, či je vajíčko Cybex Cloud Z i-Size kompatibilné.

Párkrát som už riešila aj to, že nepasovalo na adaptéry. Chce to určite vyskúšať na predajni.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia