Aké adaptéry potrebujem na kočík Bexa Ultra a vajíčko Kiddy Evoluna i-Size 2?

Zodpovedané
19. feb 2024

Ahoj,

potrebovala by som adaptéry ku kočíku Bexa Ultra s vajíčkom Kiddy Evoluna i-Size 2. Mali by byť kompatibilné. Ku kočíku sme jedny dostali. Keď ich však dám na vajíčko, tak sa veľmi hýbu do každej strany.

Môžeš mi pomôcť?

Ďakujem

Ahoj,

pre spojenie konštrukcie kočíka Bexa Ultra s autosedačkou Kiddy Evoluna i-Size 2 potrebuješ originálne adaptéry značky Bexa (pozri priložený obrázok).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally