Aké adaptéry potrebujem na pripojenie vajíčka Cybex Aton B2 na Cybex Balios M?

Zodpovedané
29. nov 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom adaptérov.

Aké adaptéry potrebujem na pripojenie vajíčka Cybex Aton B2 na kočík Cybex Balios M?

Ďakujem

Ahoj,

potrebuješ tie isté adaptéry, ktoré spomínam v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally