Aké je odpruženie u Inglesina Aptica?

Zodpovedané
16. okt 2018

Dobrý deň,
viete mi poradiť, aké odpruženie má Inglesina Aptica, niektoré maminky písali, že je dosť tvrdý, kolesá sú s minimálnym odpružením? Je to naozaj tak?

Ahoj,

Inglesina Aptica je predovšetkým mestský kočík. Áno, je vybavený systémom odpruženia, ale je to len mechanizmus tlmenia nárazov, nie hojdanie alebo silné pruženie. Takže áno, je to skôr kočík tvrdší. Jazda s ním nie je vyslovene “hrkálková”, ale určite nečakaj mäkkú ako napríklad u poľských kočíkov či iných modelov s viditeľnými pružinami.

Inglesina Aptica

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli