Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inglesina Aptica je štýlový multifunkčný kočík, šikovný v meste vďaka svojej kompaktnosti a šírke len 50 cm. Konštrukciu dokážeš zložiť jednoducho, úsporne a hygienicky, po zložení tiež samostatne stojí bez toho, aby sa dotýkala rúčkou zeme. V zadnej časti konštrukcie nájdeš tiež integrovaný držiak na nápoje.

Extra priestranná hlboká vanička je vybavená dvojitým matracom s horným ergonomickým Wolcome Pad-om, ktorý novorodeniatku do 3-4 mesiacov zaisťuje maximálne pohodlie. Pre väčšie bábätko ho môžeš úplne odňať. Vanička je kompletne odvetrávaná v predĺženej strieške aj v zadnej a spodnej časti základne. U Aptica nájdeš tiež úplne nové, vylepšené sedadlo s vysokou chrbtovou opierkou a predĺženou opierkou nôh. Zvládne tak aj väčšie dieťa, pre ktoré je atestované až do 22 kg. Výhodou je aj predĺžiteľná strieška s roztiahnuteľným šiltom, poskytujúca úplnú ochranu.

Ku kočíku môžeš dokúpiť autosedačku CAB Aptica (prípadne tiež Huggy alebo Darwin), nakliknuteľnú na podvozok bez potreby adaptérov, prípadne zakúpiť kočík rovno v sete Quattro 4 v 1. Okrem neho je dostupný aj set Duo - oba sety obsahujú okrem kočíka a doplnkov aj stojan Stand Up, kompatibilný so všetkými nadstavbami. V ponuke je aj mnoho ďalšieho príslušenstva dostupného osobitne.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109,5 × 50 × 96
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 50 × 34
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.