Aké kolesá má Baby Jogger City Mini Zip?

Zodpovedané
8. apr 2022

Ahoj,

akurát sa chystám kúpiť kočík na cestovanie, prípadne aj na bežné použitie. Syn má už 2,5 roka, vozí sa málo. A to len vtedy, keď nevládze alebo obedňajší spánok.

Mali sme Cybex Eezy S+. Super sa s ním chodilo, kvalita kolies, odpruženie. Aj nerovnosti prešiel bez problémov. Len mi vadilo to nerovné, príliš otvorené sedenie a úzky, labilný podvozok. Mala som pocit, že syn z neho vypadne, keď sa vyklonil. Takže niečo na tento štýl.

Vyhliadla som si na bazáre Baby Jogger City Mini Zip.

Aké má kolieska?

Budem s ním spokojná?

V obchodoch už nie je na vyskúšanie.

Ďakujem

Ahoj,

Baby Jogger City Mini Zip je veľmi podarený kočík, o čom svedčí aj jeho pozitívne hodnotenie od mamičiek. Kolieska má penové oproti Cybex Eezy S+. Sú dobre odpružené, takže mestský terén zvládne bez obáv. Poteší aj veľmi ľahkou hmotnosťou (cca 7 kg), skladnosťou a má dostatočne veľké sedenie aj pre väčšie dieťa. Jazda a celková manipulácia je jednoduchá. Pokiaľ nepotrebuješ už plnohodnotný kočík, tak s ním budeš rozhodne spokojná 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia